Til hovedsiden


Søk i:
Folketellinger
FT avansert
Kirkebok
Matrikkel1886

Dokumentasjon
Eilert Sundt

Linker
Adresser


tr
tr tr
tr
tr English

Adresser og ansatte

Avdeling Tromsø:
Registreringssentral for historiske data
Universitetet i Tromsø
9037 TROMSØ

Telefon  : 77 64 41 80 (Ekspedisjon)
Telefaks: 77 64 41 82
Avdeling Målselv:
Registreringssentral for historiske data
Næringshagen i Målselv
9325 Bardufoss

Telefon  : 77 64 58 32 (Ekspedisjon)

Telefon Navn Funksjon E-post
Avdeling Tromsø
77 64 41 78 ANDERSEN, Trygve IT-konsulent
Trygve.Andersen@sv.uit.no
77 64 41 79 THORVALDSEN, Gunnar faglig leder Gunnar.Thorvaldsen@sv.uit.no
77 64 41 80 ERIKSTAD, Marianne seniorkonsulent Marianne.Erikstad@sv.uit.no
77 64 59 73 Møterom    
Avdeling Målselv
77 64 58 32 ERIKSEN, Randi arbeidsleder Randi.Eriksen@sv.uit.no
77 64 58 37 OLSEN, Liv M. registrator Liv.Molund.Olsen@sv.uit.no
77 64 58 35 FOSHAUG, Eva registrator Eva.Foshaug@sv.uit.no
77 64 58 38 VAAGE, Bodil registrator Bodil.Vaage@sv.uit.no
77 64 58 36 HELGESEN, Line Silja registrator line.s.helgesen@uit.no
77 64 58 33 FAGERTUN, Solfrid registrator Solfrid.Fagertun@sv.uit.no
77 64 58 34 STRAND, Toril Anita registrator Toril.Strand@sv.uit.no
77 64 58 31 BJØRKLUND, Bente registrator Bente.Bjorklund@sv.uit.no
77 64 58 40 Rognmo Mathisen, Mari-Ann registrator Mari-Ann.Rognmo@sv.uit.no
77 64 58 39 Teknisk rom    
77 64 58 41 Møterom    

Registreringssentral for historiske data
Universitetet i Tromsø, N-9037 Tromsø
Oppdatert: 4. september 2009